Sohbet Mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sohbet Mekanı

Sohbet'in En Doğru Adresi Her konu mevcuttur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Önder Belçika milli takımını istiyor...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Önder Belçika milli takımını istiyor... Empty
MesajKonu: Önder Belçika milli takımını istiyor...   Önder Belçika milli takımını istiyor... Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 2:40 pm

F.Bahçeli yıldız Önder Turacı, HLN'ne yaptığı konuşmada Anderlech maçının, ligdeki maçtan daha önemli olduğunu belirtti... Turacı, Belçika Milli Takımı'na da göz kırptı.

Fenerbahçe'nin başarılı defans oyuncusu Önder Turacı, ''Anderlecht maçı, ligde kaybettiğimiz karşılaşmadan 100 kat daha önemli'' dedi.

Turacı, Belçika'nın en yüksek tirajlı gazetesi HLN'e verdiği demeçte Anderlecht ile oynayacakları karşılaşmanın Turkcell Süper Lig'de kaybedilen İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçından daha önemli olduğunu belirtti.

Fenerli oyuncu, ligde kaybettikleri karşılaşmayı bir kaza olarak gördüğünü belirterek, ''Yüzümüzü asıp oturmamız gerekmiyor. Motivasyonumuz yüksek. Üzerimizde büyük baskı var ama ben hazırım. Taraftarın yardımıyla da bu maçı almamız lazım. Belçika 1. Ligi'nde Standart Liege'de forma giyerken sık sık Anderlecht'e karşı oynadım. Anderlecht ciddiye alınacak bir takımdır'' değerlendirmesini yaptı.

Turacı, teknik direktörü Zico ve takım arkadaşlarıyla ilgili ise ''Zico gibi bir antrenör ve Roberto Carlos gibi bir oyuncuyla aynı takımda yer almayı hayalimde bile görmezken şimdi gerçek oldu. 10 yıl önce Carlos'u büyük hayranlıkla izlerken şimdi ise yan yana oynuyorum. Şut tekniği çok iyi. Bu beni çok etkiledi'' ifadelerini kullandı.

TERCİHİ BELÇİKA MİLLİ TAKIMI

Önder Turacı, ''Türk milli takımında mı yoksa Belçika milli takımında mı oynamak istiyorsunuz'' sorusuna, ''Ben de bilmiyorum. Türkiye'de bir dostluk maçı oynadım ama hala hangi takımı seçeceğim konusunda net bir karara varamadım'' yanıtını verdi.

Turacı, ''Neden Belçika milli takımında oynamadın'' sorusunu ise ''Beni ciddiye almadılar, onun için Belçika milli takımına gitmedim'' diye yanıtladı.

Teklif gelmesi halinde Belçika milli takımında forma giyebileceğini belirten Fenerbahçeli futbolcu, ''Bence Avrupa Şampiyonası'nda Belçika'nın artık pek bir şansı yok, yeni bir takım kurmaları gerekir. Bende bu takımda yer almak istiyorum. Zaten yarı Belçikalı, yarı Türküm. Eğer kırmızı şeytanlar beni çağırırlarsa hemen giderim'' dedi
http://www.bilgekaanozkan.tr.cx

Önder Belçika milli takımını istiyor...
1 sayfadaki 1 sayfası